Jistota tisícovky - Garantovaný výkup autovraků

Naše služba Vám garantuje minimální výkupní cenu pro kompletní nebo lehce nekompletní autovrak ve výši 1.000 KčTisíc korun je základní cena za autovrak, která může být navýšena dle typu, modelu, stáří, stavu a kompletnosti autovraku. Výkupní cenu za  Váš autovrak Vám rádi sdělíme ihned na telefonním čísle 725 00 66 30 nebo prostřednictvím našeho online formuláře. Finanční hotovost pak obdržíte ihned při předání vozidla.

 

NOVÁ AKTUALIZOVANÁ GARANCE - PLATNOST OD KVĚTNA 2019

Garance výplaty minimální částky 1.000,- Kč může být nyní omezena především dle stavu vozidla (autovraku) a místa, kde se vůz nachází, tedy odkud jej naše služba odváží k ekologické likvidaci. Toto omezení neplatí pro všechny autovraky a pro přesnou informaci nás prosím vždy nejprve kontaktujte telefonicky na tel. čísle: 725 00 66 30 nebo využijte náš e-mail či kontaktní formulář.

Jednotlivé autovraky řešíme individuálně, naším cílem je přesná a pro zákazníka nejvýhodnější možná nabídka.

Reálnou platnou výkupní cenu Vám sdělíme IHNED! Vyzkoušejte nás.

Úprava této akce je v důsledkem aktuálně nízkých výkupních cen za železný odpad a další suroviny, které získáváme v procesu ekologické likvidace. Tuto skutečnost nejsme bohužel schopni ovlivnit. I tak se ovšem snažíme naším zákazníkům nabídnout maximálně výhodné ceny a podmínky ekologické likvidace. 

 

 
 
Naši zákazníci ekologické likvidace s výkupem se nás nebojí doporučit