Výkup autovraku Šenov u Nového Jičína

Nabízíme Vám výhodný výkup autovraku ze Šenova u Nového Jičína a okolí. Od nás máte garanci MAXIMÁLNÍ REÁLNÉ VÝKUPNÍ CENY za Váš autovrak nebo za jiné již nepotřebné vozidlo. Výkupní cenu Vám za konkrétní autovrak sdělíme předem telefonicky.

U nás máte automaticky také bezplatný odvoz autovraku ze Šenova u Nového Jičína a okolí do našeho zařízení k zpracování autovraků - k jeho ekologické likvidaci. Ekologickou likvidaci autovraku neplatíte a potřebný protokol o likvidaci získáváte IHNED a ZDARMA při předání autovraku v Šenově u Nového Jičína. Autovrak vykoupíme a ihned zaplatíme.

Výkup autovraku ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA - ekologická likvidace navíc zdarma

 


Ekologická likvidace s VÝKUPEM NAVÍC

Na výkup odvážíme ze Šenova u Nového Jičína všechny druhy a typy autovraků, autovraky osobních, užitkových i nákladních vozidel. Co nejzajímavější výkupní cenu se snažíme zákazníkům nabídnout s ohledem na druh, typ a stav daného autovraku. Při kalkulaci také přihlížíme k případné výtěžnosti při prodeji použitých náhradních dílů z konkrétního autovraku. Veškeré náklady spojené s odvozem autovraku ze Šenova u Nového Jičína, s jeho ekologickou likvidací a dalším zpracováním odpadu, hradí naše společnost. 

Váš autovrak ze Šenova u Nového Jičína vykoupíme na ekologickou likvidaci nebo na náhradní díly hotově včetně všech dokladů a záruky řádné ekologické likvidace.

 

Kontaktujte nás pro VÝKUP AUTOVRAKU ZE ŠENOVA U NOVÉHO JIČÍNA

V případě zájmu o výkup autovraku a jeho ekologickou likvidaci, v případě nezávazného zájmu o výkupní cenu, nás prosím kontaktujte - nejlépe telefonicky.

Vykupujeme a likvidujeme autovraky nejen ze Šenova u Nového Jičína, ale působíme aktivně na území celé Severní Moravy a Slezska.

Volejte: 725 00 66 33
E-mail: info@vykup-autovraku.eu
Můžete nám také poslat: nezávaznou poptávku na výkup autovraku.
Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho autovraku můžete použít také tento formulář pro online ocenění.

 

6. května 2019