Výkup bouraných vozidel

Nabízíme:

Vykupujeme bouraná vozidla, další vozy a autovraky za maximální reálné ceny. Účelem výkupu těchto vozidel je jejich následná ekologická likvidace.


Vykupujeme:

 

Odtah nebo odvoz bouraného vozidla

Vaše bourané vozidlo nebo autovrak odvezeme ZDARMA. Jsme schopni naložit a odvézt také bouraná nebo nekompletní vozidla. Odvoz větších nákladních vozidel není pro nás také problémem. Působíme na území Severní Moravy a Slezska.

Vyberte si pobočku, která je Vám nejblíže:

Ostrava l Třinec l Karviná l Kopřivnice l Vsetín l Nový Jičín l Frýdek - Místek l Frenštát pod Radhoštěm l Příbor l Opava l Bruntál l Olomouc l Přerov

Po společné domluvě místa a termínu odvozu k Vám přijede naše odtahové vozidlo.

 

Výkupní ceny bouraných vozidel

Nabízíme vždy maximální reálné výkupní cenu za zákazníkovo vozidlo nebo autovrak. Sledujeme konkurenci, a proto jsou naše ceny vždy aktuální. Navíc se snažíme nabídnou našim zákazníkům vždy více než nabízí konkurence. Záleží nám na dobrém jméně naší firmy a na následném doporučení zákazníka pro další potenciální výkup. Doporučení zákazníka dokážeme dodatečně finančně ohodnotit!

Výkupní cenu za Vaše bourané vozidlo Vám sdělíme ihned
na tel. čísle: 725 00 66 30 nebo na: info@vykup-autovraku.eu

Využít můžete také náš kontaktní formulář
nebo si nechat nacenit vozidlo online pomocí objednávkového formuláře
!

 

 

Potvrzení o převzetí autovraku

Potvrzení je potřebné pro vyřazení vozidla nebo autovraku z evidence motorových vozidel. My Vám jej vystavíme na místě, IHNED a ZDARMA. Vystavení zabere několik minut. Náš výkupní technik je online napojen na databázi a vypsání protokolu s potřebnými údaji probíhá ihned při vykoupení vozidla. V žádném případě nemusíte na potvrzení čekat nebo podepisovat jiné předávací dokumenty - toto jsou běžné praktiky naší nekalé konkurence.

Ekologická likvidace autovraků

Ekologickou likvidaci autovraků provozujeme již řadu let a víme, jak nejšetrněji naložit s Vaším vysloužilým automobilem.Likvidace autovraků se řídí zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění, který ovlivnil a zpřísnil z pohledu ochrany životního prostředí služby v oblasti likvidace autovraků.

Při ekologické likvidaci obdržíte IHNED "Potvrzení o převzetí autovraku", potřebné k trvalému vyřazení z evidence motorových vozidel, zcela ZDARMA.

Při ekologické likvidaci vysloužilého auta zaměstnanci licencované firmy odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé součástky a „suroviny“.

 

Co potřebujete pro likvidaci Vašeho vozidla?

  • Kompletní nebo nekompletní autovrak
  • Velký technický průkaz od vozidla
  • Platný doklad totožnosti
  • Plnou moc, v případě, že vozidlo nepředává majitel