Výkup vozidel a jejich následná ekologická likvidace

Nabízíme:

Vykupujeme starší vozidla za maximální reálné ceny. Účelem výkupu těchto vozidel je jejich následná ekologická likvidace 


Vykupujeme:

Odtah nebo odvoz vozidla

Vaše vozidlo odvezeme ZDARMA. Jsme schopni naložit a odvézt také bouraná nebo nekompletní vozidla. Odvoz větších nákladních vozidel není pro nás také problémem. Působíme na území Severní Moravy a Slezska.

Vyberte si pobočku, která je Vám nejblíže:

Ostrava  l  Třinec  l  Karviná  l  Kopřivnice  l  Vsetín  l  Nový Jičín  l  Frýdek - Místek  l  Frenštát pod Radhoštěm  l  Příbor  l  Opava l  Bruntál  l Olomouc  l  Přerov

Po společné domluvě místa a termínu odvozu k Vám přijede naše odtahové vozidlo.

 

Výkupní ceny

Nabízíme vždy maximální reálné výkupní cenu za zákazníkovo vozidlo. Sledujeme konkurenci, a proto jsou naše ceny vždy aktuální. Navíc se snažíme nabídnou našim zákazníkům vždy více než nabízí konkurence. Záleží nám na dobrém jméně naší firmy a na následném doporučení zákazníka pro další potenciální výkup. Doporučení zákazníka dokážeme dodatečně finančně ohodnotit!  

Výkupní cenu za Vaše vozidlo Vám sdělíme ihned
na tel. čísle: 725 00 66 30 nebo na: info@vykup-autovraku.eu

Využít můžete také náš kontaktní formulář
nebo si nechat nacenit vozidlo online pomocí objednávkového formuláře
!

 

  

Potvrzení o převzetí vozidla

Potvrzení je potřebné pro vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. My Vám jej vystavíme na místě, IHNED a ZDARMA. Vystavení zabere několik minut. Náš výkupní technik je online napojen na databázi a vypsání protokolu s potřebnými údaji probíhá ihned při vykoupení vozidla. V žádném případě nemusíte na potvrzení čekat nebo podepisovat jiné předávací dokumenty - toto jsou běžné praktiky naší nekalé konkurence. 
  

Ekologická likvidace vozidla

Ekologickou likvidaci starších vozidel provozujeme již řadu let a víme, jak nejšetrněji naložit s Vaším vysloužilým automobilem.Likvidace vozidel se řídí zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění, který ovlivnil a zpřísnil z pohledu ochrany životního prostředí služby v oblasti likvidace autovraků.

Při ekologické likvidaci obdržíte IHNED "Potvrzení o převzetí autovraku", potřebné k trvalému vyřazení z evidence motorových vozidel, zcela ZDARMA.

Při ekologické likvidaci vysloužilého auta zaměstnanci licencované firmy odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé součástky a „suroviny“.

 

Co potřebujete pro likvidaci Vašeho vozidla?

  • Kompletní nebo nekompletní vozidlo
  • Velký technický průkaz od vozidla
  • Platný doklad totožnosti
  • Plnou moc, v případě, že vozidlo nepředává majitel