Ekologická likvidace autovraků od Výkup-Autovraků.eu

Ekologická likvidace autovraků

Ekologickou likvidaci autovraků provozujeme již řadu let a víme, jak nejšetrněji naložit s Vaším vysloužilým automobilem. Likvidace autovraků se řídí zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění, který ovlivnil a zpřísnil z pohledu ochrany životního prostředí služby v oblasti likvidace autovraků.


Ekologicky likvidujeme autovraky 

- Provedeme ZDARMA zákonnou ekologickou likvidaci vašeho dosloužilého automobilu nebo autovraku

- Pro automobil přijedeme a ZDARMA jej odvezeme nebo odtáhneme

- Při ekologické likvidaci obdržíte IHNED "Potvrzení o převzetí autovraku", potřebné k trvalému vyřazení z evidence motorových vozidel, zcela ZDARMA. Vystavení protokolu zabere jen pár minut. Protokol Vám vystavíme na kompletní i nekompletní autovrak.

- Při ekologické likvidaci vysloužilého auta zaměstnanci licencované firmy odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé součástky a „suroviny“.

- Naše ekologická likvidace je doplněna VÝKUPEM, kdy cena je stanovena s ohledem na náklady na ekologickou likvidaci a dodatečného využití vozidel na náhradní díly.

 

Ekologicky likvidujeme všechny druhy vozidel


- Likvidaci autovraků nabízíme všem, kteří se potřebují zbavit starého vozidla nebo autovraku.

- Likvidujeme všechny typy autovraků (osobní, užitkové, nákladní, motocykly, přívěsné vozíky, apod.).

- Vykupujeme a likvidujeme kompletní i nekompletní vozidla, bourané a nepojizdná auta.
 

Potřebujete trvale vyřadit vaše vozidlo z registru vozidel?
Potom potřebujete doklad o likvidaci vozidla právě od nás!

 

Další potřebné informace k ekologické likvidaci

 

 

Ekologická likvidace všech značek aut

 

Alfa Romeo I Aro I Audi I Austin I Avia I BMW I Citroën I Dacia I Daewoo I Daihatsu I Desta I Fiat I Ford I GAZ I Honda I  Hyundai I Chevrolet I Chrysler I Jeep I Karosa I Kia I Lada I Lancia I Land Rover I Lexus I Lublin I Mazda l Mercedes Benz l  MINI l Mitsubishi l Multicar l Nissan l Opel l Peugeot l Pontiac l Praga l Renault l Rover l SAAB l Seat l Subaru l Suzuki l  Škoda l Tatra l Toyota l Trabant l UAZ l VAZ l Volkswagen l Volvo l Wartburg