Ověřené vrakoviště Česká republika

Jsme zakládajícím členem projektu Ověřené vrakoviště

Realizujeme sběr, výkup a zpracování autovraků na nadstandardní úrovni


MILATA s.r.o., provozovatel služby Výkup Autovraků EU, je ověřeným zpracovatelem autovraků pro severní Moravu a Slezsko.

Logo Ověřené vrakoviště 

Ověřené vrakoviště pro legální likvidaci autovraků

 

Projekt Ověřené vrakoviště je iniciativa, která se zaměřuje na vytvoření sítě certifikovaných zpracovatelů autovraků v České republice. Cílem projektu je zajistit ekologickou likvidaci vozidel a minimalizovat negativní dopady na životní prostředí, stejně jako poskytnout majitelům vozidel větší jistotu ohledně správné likvidace jejich vozidel.

 

Autovraky na likvidaci
Odtahovaný speciál

 

Zpracovatelé autovraků jsou pravidelně kontrolováni a musí splnit přísné požadavky na ekologickou likvidaci vozidel. Mají povinnost zajistit recyklaci všech odpadů, které vznikají při likvidaci vozidel. Podléhají také pravidelným kontrolám, aby se zajistilo splnění požadavků na ochranu životního prostředí a bezpečnost práce.

Majitelé vozidel si mohou ověřit certifikované zpracovatele autovraků v České republice prostřednictvím bezplatné služby, která je dostupná na webových stránkách projektu Ověřené vrakoviště.

 

Garance zákonného postupu a spolehlivých služeb

 

Všechny provozovny Ověřeného vrakoviště, na kterých jsou přijímány autovraky, plní zákonné požadavky a jsou oprávněny vystavovat potvrzení o ekologické likvidaci.

Projekt Ověřené vrakoviště nabízí zákazníkům kompletní a spolehlivé služby pro ekologickou likvidaci autovraků. Nabídka zahrnuje výkup autovraků za předem jasně stanovené ceny, odvoz nepojízdného autovraku vlastními svozovými prostředky zdarma a vystavení dokladu o ekologické likvidaci vozidla také zdarma.

 

Autovrakoviště
Demontáž autovraku

 

Každý doklad o ekologické likvidaci je doplněn pevnými složkami s dalšími potřebnými dokumenty, aby zákazníci měli jistotu legálního procesu likvidace svého vozidla. Projekty Ověřené vrakoviště garantují bezodkladnou platbu za autovrak a profesionální přístup od firem s mnohaletými zkušenostmi.

Kvalitní služba a vstřícný přístup jsou samozřejmostí, a pokud zákazníci něco potřebují nebo mají otázky, ověřená vrakoviště jsou připravená pomoci a poradit jim. Zákazníci také získávají garanci legální ekologické likvidace a mohou si být jisti, že jejich vozidlo bude likvidováno v souladu se zákonem.

Ověřená služba ekologické likvidace je k dispozici na území jižní Moravy, Vysočiny, jížních Čech, severní Moravy a Slezska a zákazníci mají možnost si ověřit řidiče a vozidlo dle identifikačních prvků. Pokud hledáte spolehlivou a kompletní službu pro ekologickou likvidaci Vašeho autovraku, projekt Ověřené vrakoviště je pro Vás tou správnou volbou.

 

Partnerská ověřená vrakoviště

 

Spolupracujeme s brněnskou společností Barko, s.r.o., která je spoluzakladatelem projektu "Ověřené vrakoviště". Barko se specializuje na výkup železného šrotu a barevných kovů a to včetně autovraků. Jejich dlouhodobá zkušenost a pečlivý přístup k likvidaci vozidel zajišťují, že jsou skutečně ekologicky zlikvidována.

 

Vrakoviště Barko
Logo Barko, s.r.o.

 

Barko je nejenom předním provozovatelem ekologické likvidace vozidel pro oblasti jižní Moravy, Vysočiny a jížních Čech, ale také ověřeným výkupcem druhotných surovin jako jsou: barevné kovy, železné kovy, drahé kovy, katalyzátory, elektroodpady, elektromotory a baterie. Jejich široký sortiment druhotných surovin zajišťuje efektivní a odpovědnou recyklaci.

Webové stránky Barko, s.r.o.