Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Výkup autovraku Valašská Bystřice

Výkup autovraku Valašská Bystřice

18. září 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Valašské Bystřice. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Valašské Bystřice. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Ženklava

Výkup autovraku Ženklava

13. září 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Ženklavy. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Ženklavy. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Frýdlant nad Ostravicí

Ekologická likvidace Frýdlant nad Ostravicí

12. září 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Frýdlantu nad Ostravicí zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Frýdlantu nad Ostravicí!

Ekologická likvidace Rožnov pod Radhoštěm

Ekologická likvidace Rožnov pod Radhoštěm

11. září 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Rožnova pod Radhoštěm a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Rožnově pod Radhoštěm zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Rožnově pod Radhoštěm!

Ekologická likvidace Polom

Ekologická likvidace Polom

10. září 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Polomi a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Polomi zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Polomi!

Ekologická likvidace Nová Bělá

Ekologická likvidace Nová Bělá

9. září 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Nové Bělé a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Nové Bělé zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Nové Bělé!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.