Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
 

Novinky a Akce

Výkup autovraku Mariánské Hory

Výkup autovraku Mariánské Hory

13. července 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Mariánských Hor. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Mariánských Hor. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Hrabová

Výkup autovraku Hrabová

9. července 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Hrabové. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Hrabové. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Koblov

Výkup autovraku Koblov

6. července 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Koblova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Koblova. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Hošťálkovice

Výkup autovraku Hošťálkovice

3. července 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Hošťálkovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Hošťálkovic. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Klimkovice

Výkup autovraku Klimkovice

28. června 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Klimkovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Klimkovic. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Hrušov

Výkup autovraku Hrušov

25. června 2018

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Hrušova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Hrušova. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.