Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Markvartovice

Ekologická likvidace Markvartovice

22. července 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Markvartovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Markvartovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Markvartovicích!

Ekologická likvidace Ostrava - Hrabová

Ekologická likvidace Ostrava - Hrabová

20. července 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Ostravy - Hrabové a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Ostravě - Hrabové zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Ostravě - Hrabové!

Výkup autovraku Muglinov

Výkup autovraku Muglinov

19. července 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Muglinova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Muglinova. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Výkup autovraku Hutisko - Solanec

Výkup autovraku Hutisko - Solanec

18. července 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku ze Zubří. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku ze Zubří. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Ostrava - Svinov

Ekologická likvidace Ostrava - Svinov

15. července 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Ostravy - Svinova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Ostravě - Svinově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Ostravě - Svinově!

Ekologická likvidace Kopřivnice

Ekologická likvidace Kopřivnice

13. července 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Kopřivnice a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Kopřivnici zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Kopřivnici!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.