Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Kunčičky

Ekologická likvidace Kunčičky

25. března 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Kunčiček a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Kunčičkách zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Kunčičkách!

Ekologická likvidace Šternberk

Ekologická likvidace Šternberk

19. března 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla ze Šternberku a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Šternberku zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Šternberku!

Ekologická likvidace Bílovec

Ekologická likvidace Bílovec

11. března 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Bílovce a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Bílovci zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Bílovci!

Ekologická likvidace Vendryně

Ekologická likvidace Vendryně

5. března 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Vendryně a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Vendryni zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Vendryni!

Ekologická likvidace Zubří

Ekologická likvidace Zubří

27. února 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla ze Zubří a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Zubří zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Zubří!

Ekologická likvidace Jablůnka

Ekologická likvidace Jablůnka

24. února 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Jablůnky a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Jablůnce zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Jablůnce!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.