Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Koblov

Ekologická likvidace Koblov

24. ledna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Koblova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Koblově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Koblově!

Ekologická likvidace Bolatice

Ekologická likvidace Bolatice

21. ledna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Bolatic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Bolaticích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Bolaticích!

Ekologická likvidace Bystročice

Ekologická likvidace Bystročice

16. ledna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Bystročic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Bystročicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Bystročicích!

Ekologická likvidace Nový Jičín

Ekologická likvidace Nový Jičín

13. ledna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Nového Jičína a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Novém Jičíně zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Novém Jičíně!

Ekologická likvidace Návsí

Ekologická likvidace Návsí

10. ledna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Návsí a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Návsí zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Návsí!

Ekologická likvidace Muglinov

Ekologická likvidace Muglinov

21. prosince 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Muglinova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Muglinově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Muglinově!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.