Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Břidličná

Ekologická likvidace Břidličná

11. května 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Břidličné a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Břidličné zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Břidličné!

Ekologická likvidace Vítkov

Ekologická likvidace Vítkov

10. května 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Vítkova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Vítkově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Vítkově!

Ekologická likvidace Velké Albrechtice

Ekologická likvidace Velké Albrechtice

9. května 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Velkých Albrechtic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Velkých Albrechticích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Velkých Albrechticích!

Výkup autovraku Markvartovice

Výkup autovraku Markvartovice

8. května 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Markvartovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Markvartovic. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Dětmarovice

Ekologická likvidace Dětmarovice

7. května 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Dětmarovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Dětmarovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Dětmarovicích!

Výkup autovraku Šenov u Nového Jičína

Výkup autovraku Šenov u Nového Jičína

6. května 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku ze Šenova u Nového Jičína. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku ze Šenova u Nového Jičína. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.