Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Halenkov

Ekologická likvidace Halenkov

2. června 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Halenkova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Halenkově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Halenkově!

Ekologická likvidace Klimkovice

Ekologická likvidace Klimkovice

27. května 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Klimkovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Klimkovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Klimkovicích!

Ekologická likvidace Bělkovice - Lašťany

Ekologická likvidace Bělkovice - Lašťany

19. května 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Bělkovic - Lašťan a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Bělkovicích - Lašťanech zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Bělkovicích - Lašťanech!

Ekologická likvidace Bohuňovice

Ekologická likvidace Bohuňovice

12. května 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Bohuňovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Bohuňovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Bohuňovicích!

Ekologická likvidace Hrušov

Ekologická likvidace Hrušov

6. května 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Hrušova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Hrušově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Hrušově!

Ekologická likvidace Veřovice

Ekologická likvidace Veřovice

15. dubna 2020

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Veřovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Veřovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Veřovicích!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.