Novinky a Akce

Ekologická likvidace Sviadnov

Ekologická likvidace Sviadnov

9. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla ze Sviadnova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Sviadnově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Sviadnově!

Ekologická likvidace Krmelín

Ekologická likvidace Krmelín

8. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Krmelína a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Krmelíně zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Krmelíně!

Ekologická likvidace Krnov

Ekologická likvidace Krnov

7. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Krnova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Krnově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Krnově!

Výkup autovraku Mošnov

Výkup autovraku Mošnov

6. srpna 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Mošnova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Mošnova. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Lešná

Ekologická likvidace Lešná

5. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Lešné a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Lešné zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Lešné!

Ekologická likvidace Přerov

Ekologická likvidace Přerov

3. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Přerova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Přerově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Přerově!