Ekologická likvidace Kunčičky

Zajistíme Vám nejen ekologickou likvidaci se všemi náležitostmi, ale navíc Váš autovrak, bourané nebo nekompletní vozidlo z Kunčiček také vykoupíme! Výkupní cenu stanovujeme podle typu a stavu autovraku určeného pro ekologickou likvidaci. Přihlížíme především k výtěžnosti náhradních dílů, jejichž prodejem se přímo zabýváme. Výkupní cena je stanovena obratem a sdělíme Vám ji telefonicky nebo online. Při výkupu jsou veškeré náklady spojené s ekologickou likvidací samozřejmě zdarma. Výkupní cena je vyplacena hotově při převzetí vozidla v Kunčičkách. V případě výkupu firemního vozidla je výkupní cena vyplacena bankovním převodem.

 

Naše bezkonkurenční nabídka - Ekologická likvidace Kunčičky

  • Ekologická likvidace vozidla ZDARMA
  • Odvoz autovraku, odtah vozidla z Kunčiček ZDARMA
  • Vystavení potvrzení o převzetí autovraku - dokladu o eko likvidaci IHNED a ZDARMA
  • Vykoupení autovraku za předem známou výkupní cenu IHNED v Kunčičkách
  • Odhlášení z evidence motorových vozidel - na úřad jdeme za Vás - ZDARMA
  • Vše v souladu se zákonem a přímo od konečného zpracovatele autovraků

 

Ekologická likvidace a výkup autovraku z Bašky

 

Výkup, odtah a likvidace vozidla z Kunčiček

Pokud potřebujete vyřídit ekologickou likvidaci vozidla z Kunčiček snadno, výhodně a hlavně bez zbytečných starostí, kontaktuje nás! Uděláme Vám ihned skvělou nabídku přímo pro Vaše vozidlo nebo autovrak. Veškeré služby spojené s vyřízením ekologické likvidace a zrušením autovraku máte u nás zdarma a se zárukou poctivého jednání od licencované firmy. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost

Do Kunčiček pro Vaše auto přijedeme v domluveném termínu vlastním odtahovým speciálem a veškeré dokumenty vyřídíme přímo na Vaší adrese v Kunčičkách. Nikam nemusíte chodit a dokonce také dopravní úřad vyřídíme za Vás. Vyřazený technický průkaz od vozidla Vám zdarma a doporučeně zašleme zpět do sedmi pracovních dní. Doklad o ekologické likvidaci obdržíte ihned v originále.

Dodržujeme veškeré zákonem stanovené postupy pro ekologickou likvidaci vozidel. Vozidla mechanicky rozebíráme - pravá ekologická likvidace s ohledem k životnímu prostředí.

Výkup automobilu z Kunčiček k eko likvidaci je samozřejmostí. Dokážeme ocenit a vykoupit každý autovrak. Kalkulaci výkupní ceny Váš vůz Vám vyhotovíme zdarma a zcela nezávazně. Do Kunčiček jezdíme pro autovraky na ekologickou likvidaci již řadu let a rádi přijdeme i za Vámi.

 

Ekologická likvidace vozidla KUNČIČKY - kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, máte jakýkoliv dotaz k ekologické likvidaci a odtahu vozidla, zajímá Vás výkupní cena za Váš autovrak - neváhejte nás kontaktovat!

Volejte: 725 00 66 33
Pošlete e-mail: info@vykup-autovraku.eu

Můžete nám také vyplnit online formulář - nezávaznou poptávku na výkup a eko likviaci autovraku.

Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho vozidla můžete použít také tento rozšířený formulář pro online ocenění.

 

25. března 2020