Výkup autovraků a vozidel Citroën

Jsme prověřeným výkupcem autovraků, starých a havarovaných vozidel značky Citroën určených k jejich vyřazení z užívání, z provozu. Výkup autovraků provádíme za účelem ekologické likvidace. U vybraných vozidel je při stanovení výkupní ceny přihlíženo také k následné využitelnosti náhradních dílů z konkrétního vozidla.

 

Výkup-Autovraků.eu to je:

  • Výkup vozidel značky Citroën za MAXIMÁLNÍ reálné ceny
  • Autovrakoviště Citroën
  • Ekologická likvidace vozidel Citroën
  • Služby certifikovaného zpracovatele autovraků výrobce Citroën
     

Garantovaný výkup autovraků Citroën a jejich ekologická likvidace

 

 

Kontaktujte nás pro řešení Vašeho problému se starým vozidlem Citroën

Váš vůz vykoupíme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci - přijedeme a vše vyřídíme u vás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Obratem se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojíme, případně zodpovíme Vaše další dotazy.

Kontaktovat nás můžete také: Mobil: 725 00 66 30  E-mail: info@vykup-autovraku.eu

 

Jaká auta Citroën vykupujeme?

Vykupujeme všechny autovraky osobních, nákladních nebo užitkových vozidel. Vykupujeme pojízdná i nepojízdná vozidla, kompletní, nekompletní, starší i novější, havarovaná a jinak poškozená vozidla. Naše odtahová vozidlo disponuje nakládacím ramenem a tak dokážeme naložit i nepojízdné, nebo velmi poškozené automobily.Službu dlouhodobě provozujeme na území Severní Moravy a Slezska.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme MAXIMÁLNÍ reálné výkupní ceny - peníze vyplácíme IHNED a v HOTOVOSTI při převzetí vozidla. Odtah nebo odvoz vozidla je vždy ZDARMA. Vystavíme potřebný likvidační protokol "Potvrzení o převzetí autovraku" IHNED a ZDARMA. 100% GARANCE spolupráce s certifikovanou firmou pro ekologickou likvidaci vozidel.
 

 

Vykupujeme všechny modely a typy vozidel značky Citroën

 

Citroën AX, Citroën Berlingo, Citroën BX, Citroën C-Creosser, Citroën C-Elysee, Citroën C1, Citroën C2, Citroën C3, Citroën C4, Citroën C4 Picasso, Citroën C5, Citroën C6, Citroën C8, Citroën Cactus, Citroën Cruise Crosser, Citroën DS3, Citroën DS4, Citroën DS5, Citroën Évasion, Citroën Saxo, Citroën Visa, Citroën Xantia, Citroën XM, Citroën Xsara, Citroën Xsara Picasso, Citroën ZX a další.
 

  

Citroën

 

Citroën známý i jako Citroen je francouzský výrobce automobilů, který je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. Výroba vozů Citroën probíhá v 9 závodech v Evropě. Tři z nich se nachází ve Francii (Aulnay, Rennes a Sevelnord – Hordain), dva ve Španělsku (Madrid a Vigo) a po jednom v Itálii (Sevelsud), v České republice (Kolín), v Portugalsku (Mangualde) a na Slovensku (Trnava). Výroba mimo Evropu probíhá i v Argentině (Buenos Aires), Brazílii (Porto Real) a Číně (Wu-chan). Společnost přímo zaměstnává 12 000 lidí v 70 zemích.ifaster.cz

V roce 1919 nechal André Citroen přestavět svou továrnu na munici, a zrealizoval svou ideu o seriové výrobě hospodárných automobilů. Mimo prvního modelu „Typ A“, je celosvětově známý úsporný lidový vůz Citroen 2 CV, zvaný „kachna“ z roku 1949. Vyznamný je rovněž reprezentativní model DS, který v sobě soustředil výjimečné technické inovace značky, jako hydropneumatické pérovaní, poslovač řízení i brzd, poloautomatickou převodovku nebo světlomety natáčející se do zatáček, to vše už v roce 1955. V roce 1976 nastalo spojení společností Citroën SA a Peugeot SA v koncern PSA Peugeot Citroën, které trvá dodnes. katalog-automobilu.cz