Výkupní ceny - Výkup nákladních vozidel

CENA - NÁKLADNÍ VOZIDLA  

Vykupujeme na váhu za bezkonkurenční ceny!

Výkupní cena dle typu, stavu a váhy vozidla.
 

Cena se převážně odvíjí dle výtěžnosti surovin z konkrétního vozidla

- Vystavíme likvidační protokol - "Povtrzení o převzetí autovraku"

- Vozidlo vážíme na našem autovrakovišti, pro tento účel máme homologovanou váhu

Nabízíme vždy maximální reálnou výkupní cenu za zákazníkovo nákladní vozidlo nebo autovrak s ohledem na náklady na ekologickou likvidaci a dodatečného využití vozidel na náhradní díly. Sledujeme konkurenci, a proto jsou naše ceny vždy aktuální. Navíc se snažíme nabídnou našim zákazníkům vždy více než nabízí konkurence. Sledujeme a řídíme se také aktuální situací na trhu s kovy, sledujeme proměnlivé ceny železného odpadu a vždy je aktuálně promítáme do našich výkupních cen.  Záleží nám na dobrém jméně naší firmy a na následném doporučení zákazníka pro další potenciální výkup.

Nabízíme maximální reálné ceny. Zavolejte nám!

Vykupujeme: nákladní auta, nákladní auta s cisternou, nákladní auta s nástavbou, nákladní auta typu sklápěč, nákladní auta chladírenská, nosiče kontejnerů, nákladní auta typu skříň, nákladní auta typu sklápěč, nákladní auta typu valník, tahače, kamiony, míchačky, nákladní auta pro přepravu zvířat a další.

Vykupujeme také: užitkové vozy, autobusy, mikrobusy, přívěsy, návěsy, karavany, obytné vozy, obytné přívěsy, vozíky, veterány a další.  

Výkupní cenu za Vaše vozidlo Vám sdělíme ihned 
na tel. čísle: 725 00 66 30 nebo na: info@vykup-autovraku.eu

Využít můžete také náš kontaktní formulář 
nebo si nechat nacenit vozidlo online pomocí objednávkového formuláře
!

 

Vykupujeme nákladní auta všech značek

 

Alfa Romeo I Aro I Audi I Austin I Avia I BMW I Citroën I Dacia I Daewoo I Daihatsu I Desta I Fiat I Ford I GAZ I Honda I  Hyundai I Chevrolet I Chrysler I Jeep I Karosa I Kia I Lada I Lancia I Land Rover I Lexus I Lublin I Mazda l Mercedes Benz l  MINI l Mitsubishi l Multicar l Nissan l Opel l Peugeot l Pontiac l Praga l Renault l Rover l SAAB l Seat l Subaru l Suzuki l  Škoda l Tatra l Toyota l Trabant l UAZ l VAZ l Volkswagen l Volvo l Wartburg