Výkup autovraků a vozidel Ford

Jsme prověřeným výkupcem autovraků, starých a havarovaných vozidel značky Ford určených k jejich vyřazení z užívání, z provozu. Výkup autovraků provádíme za účelem ekologické likvidace. U vybraných vozidel je při stanovení výkupní ceny přihlíženo také k následné využitelnosti náhradních dílů z konkrétního vozidla.

 

Výkup-Autovraků.eu to je:

  • Výkup vozidel značky Ford za MAXIMÁLNÍ reálné ceny
  • Autovrakoviště Ford
  • Ekologická likvidace vozidel Ford
  • Služby certifikovaného zpracovatele autovraků výrobce Ford
     

Garantovaný výkup autovraků Ford a jejich ekologická likvidace

 

 

Kontaktujte nás pro řešení Vašeho problému se starým vozidlem Ford

Váš vůz vykoupíme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci - přijedeme a vše vyřídíme u vás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Obratem se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojíme, případně zodpovíme Vaše další dotazy.

Kontaktovat nás můžete také: Mobil: 725 00 66 30  E-mail: info@vykup-autovraku.eu

 

Jaká auta Ford vykupujeme?

Vykupujeme všechny autovraky osobních, nákladních nebo užitkových vozidel. Vykupujeme pojízdná i nepojízdná vozidla, kompletní, nekompletní, starší i novější, havarovaná a jinak poškozená vozidla. Naše odtahová vozidlo disponuje nakládacím ramenem a tak dokážeme naložit i nepojízdné, nebo velmi poškozené automobily.Službu dlouhodobě provozujeme na území Severní Moravy a Slezska.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme MAXIMÁLNÍ reálné výkupní ceny - peníze vyplácíme IHNED a v HOTOVOSTI při převzetí vozidla. Odtah nebo odvoz vozidla je vždy ZDARMA. Vystavíme potřebný likvidační protokol "Potvrzení o převzetí autovraku" IHNED a ZDARMA. 100% GARANCE spolupráce s certifikovanou firmou pro ekologickou likvidaci vozidel.
 

 

Vykupujeme všechny modely a typy vozidel značky Ford

 

Ford Airstream, Ford B-MAX, Ford C-Max, Ford Capri, Ford Cobra, Ford Contour, Ford Cougar, Ford Crown, Ford Victoria, Ford EcoSport, Ford Escort, Ford Explorer, Ford Fairlane, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford FPV, Ford Freestar, Ford Fusion, Ford Galaxy, Ford Granada, Ford Grand Marquis, Ford GT, Ford Interceptor, Ford IosisX, Ford Ka, Ford Kuga, Ford Marauder, Ford Mondeo, Ford Mustang, Ford Orion, Ford Probe, Ford Puma, Ford RangerS, Ford -Max, Ford Scorpio, Ford Shelby, Ford Sierra, Ford Sportka, Ford Streetka, Ford Taurus, Ford Thunderbird, Ford Tourneo, Ford Transit, Ford Windstar a další.

 

  

Ford

 

Ford (Ford Motor Company) je americká nadnárodní korporace, vyrábějící automobily. Tento výrobce automobilů byl založen 16. června 1903 Henry Fordem v Dearbornu, na předměstí Detroitu, ve státě Michigan, ve Spojených státech (kde sídlí v současnosti vedení společnosti). Od počátku 20. století byl Ford společně s firmami General Motors a Chrysler členem Detroitské „Velké trojky“ výrobců automobilů společnosti, které dominovaly americkému automobilovému trhu. ifaster.cz

Americkou automobilku Ford založil v roce 1903 Henry Ford v Dearbornu na okraji Detroitu ve státě Michigan. Ford poprvé uvedl do provozu masovou výrobu automobilů pomocí sériových montážních linek a jeho společnost se stala jedním ze tří největších výrobců automobilů v USA spolu s General Motors a Chryslerem. Společnost Ford vyrábí také luxusní automobily značky Lincoln a mezi lety 1999 a 2010 vlastnila švédskou automobilku Volvo. autoweb.cz