Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Ekologická likvidace Krmelín

Ekologická likvidace Krmelín

8. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Krmelína a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Krmelíně zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Krmelíně!

Ekologická likvidace Krnov

Ekologická likvidace Krnov

7. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Krnova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Krnově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Krnově!

Výkup autovraku Mošnov

Výkup autovraku Mošnov

6. srpna 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Mošnova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Mošnova. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Lešná

Ekologická likvidace Lešná

5. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Lešné a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Lešné zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Lešné!

Ekologická likvidace Přerov

Ekologická likvidace Přerov

3. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Přerova a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Přerově zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Přerově!

Ekologická likvidace Ostrava – Mariánské hory

Ekologická likvidace Ostrava – Mariánské hory

2. srpna 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Ostravy – Mariánských hor a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Ostravě – Mariánských horách zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Ostravě – Mariánských horách!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.