Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

Ekologická likvidace

 

AUTODÍLY

Použité z autovraků

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Novinky a Akce

Výkup autovraku Krhová

Výkup autovraku Krhová

12. června 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Krhové. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Krhové. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Náměšť na Hané

Ekologická likvidace Náměšť na Hané

11. června 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Náměště na Hané a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Námešti na Hané zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Námešti na Hané!

Ekologická likvidace Starý Jičín

Ekologická likvidace Starý Jičín

10. června 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla ze Starého Jičína a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Starém Jičíně zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Starém Jičíně!

Ekologická likvidace Horní Bludovice

Ekologická likvidace Horní Bludovice

8. června 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Horních Bludovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo v Horních Bludovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás v Horních Bludovicích!

Výkup autovraku Bolatice

Výkup autovraku Bolatice

7. června 2019

Nabízíme výhodný výkup Vašeho autovraku z Bolatic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny získává zákazník u nás také bezplatný odvoz autovraku z Bolatic. Ekologická likvidace autovraku je samozřejmostí.

Ekologická likvidace Fryčovice

Ekologická likvidace Fryčovice

6. června 2019

Ekologická likvidace autovraku nebo starého vozidla z Fryčovic a okolí s námi snadno a rychle. Nabízíme nejen veškeré služby spojené s odevzdáním autovraku přímo ve Fryčovicích zdarma. Navíc výkup auta v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Poskytujeme certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního dokladu o likvidaci vozidla. Vše vyřídíme u Vás ve Fryčovicích!

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
Výkup autovraků, starých
a havarovaných vozidel pro
Severní Moravu a Slezsko

+420 725 00 66 30
info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >

Provozní doba
PO - PÁ 8 - 17 h.
SO 8 - 13 h.
Odtah nebo odvoz vozidel do 24 hodin.