Výkup autovraků a vozidel Renault

Jsme prověřeným výkupcem autovraků, starých a havarovaných vozidel značky Renault určených k jejich vyřazení z užívání, z provozu. Výkup autovraků provádíme za účelem ekologické likvidace. U vybraných vozidel je při stanovení výkupní ceny přihlíženo také k následné využitelnosti náhradních dílů z konkrétního vozidla.

 

Výkup-Autovraků.eu to je:

  • Výkup vozidel značky Renault za MAXIMÁLNÍ reálné ceny
  • Autovrakoviště Renault
  • Ekologická likvidace vozidel Renault
  • Služby certifikovaného zpracovatele autovraků výrobce Renault
     

Garantovaný výkup autovraků Renault a jejich ekologická likvidace

 

 

Kontaktujte nás pro řešení Vašeho problému se starým vozidlem Renault

Váš vůz vykoupíme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci - přijedeme a vše vyřídíme u vás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Obratem se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojíme, případně zodpovíme Vaše další dotazy.

Kontaktovat nás můžete také: Mobil: 725 00 66 30  E-mail: info@vykup-autovraku.eu

 

Jaká auta Renault vykupujeme?

Vykupujeme všechny autovraky osobních, nákladních nebo užitkových vozidel. Vykupujeme pojízdná i nepojízdná vozidla, kompletní, nekompletní, starší i novější, havarovaná a jinak poškozená vozidla. Naše odtahová vozidlo disponuje nakládacím ramenem a tak dokážeme naložit i nepojízdné, nebo velmi poškozené automobily.Službu dlouhodobě provozujeme na území Severní Moravy a Slezska.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme MAXIMÁLNÍ reálné výkupní ceny - peníze vyplácíme IHNED a v HOTOVOSTI při převzetí vozidla. Odtah nebo odvoz vozidla je vždy ZDARMA. Vystavíme potřebný likvidační protokol "Potvrzení o převzetí autovraku" IHNED a ZDARMA. 100% GARANCE spolupráce s certifikovanou firmou pro ekologickou likvidaci vozidel.
 

 

Vykupujeme všechny modely a typy vozidel značky Renault

 

Renault Alpine, Renault Avantime, Renault Captur, Renault Clio, Renault Espace, Renault Fluence, Renault Fuego, Renault Grand Espace, Renault Grand Scenic, Renault Kangoo, Renault Koleos, Renault Laguna, Renault Latitude, Renault Mégane, Renault Modus, Renault R11, Renault R18, Renault R19, Renault R20, Renault R21, Renault R25, Renault R4, Renault R5, Renault R9, Renault Safrane, Renault Scénic, Renault Spider, Renault Thalia, Renault Twingo, Renault Vel Satis, Renault Wind a další.

 

  

Renault

 

Automobilku Renault, založili roku 1899 Louis Renault, jeho bratři Marcel a Fernand a jejich přítel Thomas Evert, pod názvem Société Renault Freres. Po nečekaném úspěchu prvního zkušebního vozidla, malého Renaultu Voiturette 1CV, účasti v závodech, které značku zviditelnili a zapříčinili její rychlý rozvoj, vstoupil Renault v povědomí širokých vrstev. Širokou paletu vozů, od levných lidových vozítek přes luxusní limuzíny, sportovní a závodní speciály až po excentrické nezaměnitelné kočáry si společnost přes tvrdou konkurenci udržela do dnešní doby. katalog-automobilu.cz

Francouzská automobilka Renault byla založena v roce 1899. Zabývá se výrobou osobních i nákladních automobilů, traktorů a autobusů. V roce 2011 byl Renault 3. největším výrobcem automobilů v Evropě. Společnost dnes sídlí ve městě Boulogne-Billancourt a vlastní rumunskou automobilku Dacia a korejskou Renault Samsung Motors. Společnost je také součástí aliance Renault-Nissan, která se mimo jiné zabývá vývojem elektromobilů. autoweb.cz